در راهپیمایی 22 بهمن 89 شرکت کنیم

شرکت در راهپیمایی 22 بهمن 89 نه تنها یک وظیفه  دینی و ملی که ادای احترام و دین به همه شهدایی است که در دوران انقلاب و بخصوص در 22 بهمن 57 برای سربلندی و پیشرفت  و رفاه و ازادی و معنویت و برقراری نظامی مردمی   و اسلامی مظلومانه و بی رحمانه  به شهادت رسیدند. در این راهپیمایی شرکت کنیم و دین خود را ادا کنیم .

----------------------

یاد ان روزهای پر مهر و مودت و دوستی و همبستگی و همیاری و فداکاری و عشق و امید و خلوص و ادب و تقوا و بی ریایی و بی دغلبازی و صداقت و وحدت افرین و بی رنگ و زیبا و غرور و سرور افرین بخیر باد!. نسل من و نسل بزرگتر از نسل من (در ان دوران حدود 16 سال داشتم )شاید این موهبت الهی و این فرصت تاریخی را یافت که با تجربه ان دوران  شاهدی باشد از ان همه رشادت و ایثار خالصانه تا با الگو برداری از انها در سازندگی ایران و رفاه مادی و معنوی  ایرانی از جان مایه بگذاریم و ریالی حق مردم  و بیت المال و رانتخواری نکنیم ! عدالت را پیشه خود سازیم و "قدرت" و" شهوت" و "شهرت" و "ثروت " پرستی نکنیم  و خادم باشیم و نوکر مرد ! بماندچه  بسیاری که ان دوران را تجربه نکردند و یا اصلا نبودند و هم اکنون همه ان نباید ها را کردند و هنوز هم می کنند و نه از خدا شرم دارند و نه از مردم خجالت ! همه هستی را  در کسب دیوانه وار قدرت و شهوت و شهرت و ثروت می بینند و بس! خدا همه ما  را به درک حقیقت هستی هدایت کند تا فرصت داریم  و این چند لحظه عمرمان برقرار است جبران مافات نماییم . انشالله  . 

--------------------

خدایشان بیامرزد همه ان شهدایی را که نه تنها تاریخ ایران که تا حدی تاریخ و سرنوشت بشریت را تحت تاثیر خود قرار دادند و دوران جدیدی را بنیان گذاشتند که عقبه حرکت عظیم و اسمانی انها هم اکنون در مصر و تونس و دیگر کشورهای منطقه زلزله سیاسی و اجتماعی و بین المللی ایجاد نموده است . روحشان شاد و بهشت جایگاه ایشان باد.

سعید شجاعی سعدی 

/ 1 نظر / 12 بازدید
armin

آيا به دنبال درآمد و حقوق ثابت ماهيانه و مادام العمر هستيد؟ تنها راه کسب درآمد براي کساني که مي خواهند از صفر و بدون سرمايه شروع کرده و به ثروت برسند براي کسب اطلاعات بيشتر به لينک زير مراجعه کنيد http://emco.blogsky.com