An importan notice to U.A.E and Saudi aribiaایا دول عربی خلیج فارس بخصوص عربستا


An importan notice to U.A.E and Saudi aribia and also other persian gulf arabic govts.. states!
this is a peace & brotherly notice for them from a simple iranian citizen which also is an internet political analyst which also have three professional skilfulls.
i know myself as all global people states friend specially all islamic states around our borders on condition of facing with simillar manner to us .

بنام خداوند بخشنده و مهربان
ایا دول عربی خلیج فارس بخصوص عربستان و امارات از غرب و اسراییل بازی خواهند خورد و اشتباه فاجعه بار صدام در حمله به ایران اسلامی را یکبار دیگر تکرار خواهند کرد؟!
------------
بنا به گزارش سایت
entekhab.ir
و بنقل از روزنامه نیویورک تایمز امریکا دولت امارات اقدام به استخدام مزدوران ادمکش! از سرتاسر جهان نموده تا به اصطلاح جزایر سه گانه ایرانی در خلیج فارس را از جمهوری اسلامی ایران پس بگیرد! (شتر در خواب بیند پنبه دانه ...) من شخصا فکر می کنم این تنها یک جنگ روانی و یک بلوف سیاسی و تبلیغاتی بیش نیست اما اگر یک درصد فکر کنیم که این خبر درست است باید متاسفانه به سلامت عقل برادران عزیزمان! در هیئت حاکمه امارات شک کنیم چرا که انها به تور سیاسی و نظامی غرب و اسراییل افتاده اند و زیادی روی قول و قرار هاو حمایت انها حساب کرده اند !.
--------------
نقشه امریکا و اسراییل و انگلیس و فرانسه ان است که برای رهایی اسراییل و غرب از تبعات و پیامدهای موج بیداری مردم کشورهای عرب خاورمیانه و ناکامیهای غرب در اشغال و حمله به افغانستان و عراق و لیبی با تشویق دول امارات و عربستان و کویت و بحرین و غیره با دشمنی با ایران اول جنگ و خونریزی و نابودی دول و ملل منطقه بدست خودشان را در منطقه کلید زنند( بی انکه دیگر لازم باشد جان سربازان غربی و اسراییل و پولهای مردم غرب هزینه شود )و دوم این موضوع و موضوع کشته شدن بن لادن زمینه پیروزی احزاب و سران در قدرت را در انتخابات اینده ریاست جمهوری و مجالس و شوراهای ان کشورها را فراهم سازند و سوم ضمن تحریک احساسات عربی بر علیه ایران از شدت مخالفت و نفرت عربها از غرب و اسراییل بکاهند.
---------------
اما از شانس بدشان و از لطف خدا ( و از انجا که اصطلاحا چاه کن همیشه ته چاه است!) دیروز و در روز "نکبت" از جولان گرفته تا غزه و لبنان مردم عرب فلسطینی بر علیه اشغالگری اسراییل و حامیان غربی انها به قیام برخاستند و دهها شهید و صدها مجروح دادند تا نقشه اسراییل و غرب نقش براب گردد و حاکمان ساده و زود باور عربستان و کویت و امارات و بحرین و غیره گیج و مات مانده و در ندانمکاریهای سیاسی خطرناک خود دست و پا زنند چرا که نه تنها افکار عمومی اعراب منطقه که کل جهان ناگهان و بطور توفانی برعلیه اسراییل و غرب متمرکز گردید و نه تنها تلاش عربستان و امارات و کویت و بحرین برای تشکیل ائتلاف ضد ایرانی بی اثر شد که حالا ان دول در مقابل افکار مردم خود و جهانیان راهی بجز اعلام موضع ضد اسراییلی (هر چند در ظاهر )ندارد .
--------------
انها همچنین روی اختلاف سلیقه های مسئولین ایرانی حساب نادرست و احمقانه ای باز کرده بودند و انتظار یک لبنان دهه 70 و 80 میلادی را در یکماه گذشته می کشیدند که مثلا بر سر قدرت و منافع مالی دولت و مجلس و غیره بجان هم بیفتند ! (بی انکه ایران و ایرانی و رهبری و دولت و مردم و تاریخ و فرهنگ ایران را شناخته باشند) که در این مورد هم با درایت رهبری معظم و ریاست محترم جمهوری و مجلس مردمی امید نا صواب انها به ناامیدی منجر گردید!. بهر حال باردیگر در اینجا مقاله ای را که در 24 اردیبهشت جاری در همین رابطه نوشتم و در متن ان پیامی به انگلیسی برای این دول زود باور ساده لوح نگاشته ام را بهمراه اصل خبر "سایت انتخاب" را تقدیم می نمایم

---------------
.من توصیه می کنم دول همسایه عزیز عرب ما در خلیج فارس واقعیت گرا باشند و قدرت اتحاد مردم و ارتش و سپاه ایران را اصلا دست کم نگیرند که بجز نابودی نتیجه ان نخواهد بود ! باور نمی فرمایید خدای ناکرده امتحان کنید و به ایران حمله کنید تا در جهنم اتش و خون و انفجارهای غیر قابل تصور به جهنم تشریف فرما شوید ! مردم و دولت ایران دوستی و برادری و همکاری و کمک به شما برای پیشرفت و صلح و رفاه را می خواهند و نه نابودی شما ولی اگر خدای ناکرده خودتان قصد انتحار داشته باشید از ما بجز نصیحت و امر به معروف و نهی منکر کاری بیشتر بر نمی اید؟!
--------------
سعید شجاعی سعدی -26 اردیبهشت 90 - شیراز -ایران
------------------
ladies & gentlemen!

This is an important political article about the relation between iran & arab states of the persian gulf and also the possibility of outbreaking the war between them! THIS PAPER ALSO TRYING TO SHOW the role of the west states specially U.S.A and England and France for it!.and also some

applied and professional suggestions
of me (SAID SHOGAIEE SAADI as a simple citizen of iran and also as a political and social blogger who have been tried to solve the problems between I.R. OF IRAN AND THE WEST SPECIALLY U.S.A TO AVOID A WAR WHICH FINALLY MAY LEAD THE WORLD TO THE THIRD WORLD WAR SINCE

6 YEARS AGO BY MAKING MORE THAN A DOZEN BLOGS IN PERSIAN AND ENGLISH ON INTERNET !).
PLEASE CAREFULLY READ THIS ARTICLE IN PERSIAN(YOU CAN TRANSLATE IT BY GOOGLE TRANSLATION SOFTWARE ON INTERNET) AND THINK DEEPLY OVER IT! IN MY OPINION, THE ONLY WAY OF THE VICTORY OF "ALL"! IS JUST FRIENDSHIP & PEACE BETWEEN ALL STATES NATIONS AND GOVTS. , SPECIALLY BETWEEN THE NEIGHBOR STATES IN PERSIAN GULF.
------
ALL ARTICLES ON MY WEBLOGS ARE ONLY MY PERSONAL OPINIONS( OF COURSE, ACCORDING TO MY THREE PREFESSIONAL SKILFULLS , SOCIAL PLANNING,COMPUTER,TOURISM) WHICH MAY BE CORRECT OR FALSE! IF IS THE FIRST, THEY ALL MY GIFTS TO YOU AND IF SECOND, PLEASE GUIDE ME TO CORRECT MY FALSE!. I DISLAKE THE WAR ! I AM LOOKING FOR PEACE AND BROTHERLY RELATIONS BETWEEN ALL STATES SPECILLY BETWEEN IRAN AND ALL OTHER COUNTRIES OF THE WORLD ! MORE SPECIALLY BETWEEN IRAN AND HER ISLAMIC NEIGHBOR STATES.
---------
SAID SHOGAIEE SAADI-SHIRAZ,IRAN
SUN,24,APRIL,2011

--------
این تحلیل بمانند همه نقطه نظرات و تحلیلها و طنزهای سیاسی بنده سعید شجاعی سعدی تحلیل و نظر شخصی و لی تخصصی( برمبنای سه مهارت برنامه ریزی و صنعت جهانگردی و کامپیوتر ) بنده است که یا درستند و یا نادرست اگر اولی گوارای وجود و اگر دومی بنویسید و یا بگویید تا ارشاد گردم.
------------
متاسفانه بنظر می رسد برای فرار از دست قیام مردمانشان و نیز برای جلو گیری از احتمال سقوط و سرنگونی حکومتهای سنتی خود- روسای کشور های عربی خلیج فارس به پشتگرمی ناتو و بخصوص سه کشور امریکا و فرانسه و انگلیس بشدت و بسرعت در حال فراهم کردن مقدمات یک برخورد همه جانبه با جمهوری اسلامی ایران هستند!. برای این کار انها سه کار فوری زیر را در دستور عملیاتی خود دارند.
-------------
1- انجام مصاحبه های پی در پی بمنظور تهدید و تحریک مسئولان و مردم ایران به واکنش متقابل و یا اغاز درگیری نظامی با انها تا مثلا جمهوری اسلامی ایران را از نظر حقوق بین الملل اغازگر جنگ اعلام کنند تا بر اساس ان ناتو و همپیمانان عرب و غیر عرب خود اول بتواند یک اعتلاف گسترده نظامی از کشورهای منطقه و جهان برای مقابله نظامی با ایران اسلامی ایجاد کنند و دوم براحتی قعطنامه های مورد نیازشان را در شورای امنیت (با دادن باج مالی و سیاسی و امنیتی به چین و روسیه همیشه اماده معامله ! ) بتصویب برسانند.
--------------
2- هیچ بعید نیست و بنظر می رسد انها احتمالا قصد بوجود اوردن انفجارات و یا خرابکاری عمدی در تاسیسات نظامی داخلی و یا ناتو مستقر در کشورهای خود و یا انجام همین کارها در مراکز نفتی و خطوط کشتیرانی بین المللی و غیره را داشته باشند تا انها بوسیله انداختن مسئولیت ان بر دوش جمهوری اسلامی ایران با حمایت رسانه ای و سیاسی غرب زمیینه حقوقی و سیاسی و نیز توجیه حمله احتمالی به جمهوری اسلامی در افکار عمومی داخلی و بین المللی را پدید اورند.

---------------
3- متاسفانه انها سعی فراوان می کنند تا از طریق شبکه های خبری و ماهوار های العربیه و الجزیره و امثال انها و همچنین با بکار گیری شبکه اینترنت و نیز با حمایت رسانه ای و اینترنتی گسترده غرب به ایجاد بحران از طریق تحریک مردم سوریه به قیام بر علیه بشار اسد( بعنوان یک متحد سیاسی عرب ایران در منطقه ) و نیز تحریک اعراب ایرانی خوزستان بپردازند و تلاش دارند تا اگر بتوانند به اختلاف سلیقه بین مسئولین ایرانی دامن بزنند تا مثلا در ایران نا ارامی سیاسی و امنیتی ایجاد کنند .
---------------
سفر پی درپی مسئولان امریکایی و انگلیسی و فرانسوی به کشورهای عرب حوزه خلیج فارس و سفر مسئولان کشورهای عربی خلیج فارس به ترکیه و پاکستان(احتمالا برای تشویق انها به حمایت و مشارکت عملیاتی در هر نوع حمله احتمالی به جمهوری اسلامی ایران ) و برگزاری تمرین دفاع هوایی و موشکی در عربستان با حضور 11 کشور اروپایی دارنده فن اوری دفاع هوایی و موشکی و برگزاری پی در پی جلسات سران و وزاری خارجه کشورهای عربی حوزه خلیج فارس به بهانه حل و فصل بحران یمن(که بنظر می رسد در این جلسات موضوع اصلی جمهوری اسلامی و راههای مقابله با ان باشد) و اعلام حمایت اسراییل از این

کشورها در صورت حمله به ایران که همه در سه ماه اخیر (یعنی از اغاز قیامهای مردمی در تونس و مصر و بحرین و...) صورت پذیرفته و می پذیرد در کنار سخنان تند و بی سابقه پرزیدنت اوباما بمناسبت قیام مردم سوریه و سرکوب ان توسط دولت بشار اسد که طی ان ایران اسلامی را در سرکوب مردم سوریه با تعابیر غیر عرفی دخیل دانست(!!!؟) همه بیانگر یک توطئه جدی بر علیه جمهوری اسلامی و امنیت ملی و استقلال و تمامیت ارضی ایران است!.
------------
بنظر می رسد مسئولان جمهوری اسلامی همانگونه که رهبر معظم و رییس جمهور مردمی و روسای دو قوه مقننه و قضاییه و دیگر بزرگان بارها (و منجمله در سخنان اخیر خود) بیان نموده اند باید متحد و یکپارچه عمل نموده و روزنه های احتمالی خطرات و توطئه های دشمنان ایران متمدن و با سابقه هفت هزار سال تمدن افرینی در فرهنگ و هنر و سیاست و علم و موسیقی و معماری و عرفان و یکتا پرستی را بسته و انها را خنثی کنند و حتی اگر درستی تحلیل بنده یک در میلیون باشد تدابیر سیاسی و نظامی و امنیتی لازم را اتخاذ کنند که خدای ناکرده تعلل موجب خسران و ضرر خواهد بود.
----------------
بعنوان یک شهروند ساده و بی ادعای ایرانی و یک صلح طلب و تحلیگر اینترنتی به همسایگان عرب خود توصیه می کنم بازی غرب و اسراییل را نخورید و بجای تحریک و تهدید ایران - باب تامل و دوستی و رفع سوی تفاهمات با ایران را بر سر موضوع بحرین و غیره باز نمایید . باور کنید اگر خدای ناکرده بر اساس اشتباه محاسبه قدرت نظامی ایران بچگی کرده و به ایران ( حتی با حمایت و مشارکت غرب و اسراییل و کشورهای همسایه غیر عرب ایران) حمله کنید ! باور کنید همه نیست و نابود خواهید شد. بنظرم می رسد دور اندیشی ایران سبب شد تا با پند گیری از هشت سال جنگ و دفاع در مقابل متجاوزی که تقریبا همه دول وقت حامی ان بودند و با در نظر داشت تهدیدات دور بر ایران - جمهوری اسلامی خود را برای مقابله با تجاوز احتمالی و گسترده بیگانگان اماده ساخته است. لذا نه غافلگیر می شود و نه از تهدید می ترسد و نه بازی
---------------
شما و غرب و اسراییل را می خورد که مثلا اغازگر جنگ باشد . ایران صبور و متفکر است و فرصت اشتباه را فقط به دشمن می دهد و نه به خود!. هیچ فکر کرد ه اید اهمیت سیاسی و جغرافیایی و امنیتی ایران با ان همه گستردگی سرزمینی و منابع مختلف کانی برای غرب و در رقابت با روسیه و چین و غیره چقدر است ایا می دانید اهمیت همه شما روی هم یک چهارم اهمیت ایران هم نیست!. ایا فکر خیانت غرب و اسراییل و غیره به خود و تنها ماندنتان در جنگ احتمالی که بر علیه ایران شاید! اغاز کنید فکر کرده اید؟! ایا مطمئن هستید که سیاستمداران باهوش و حرفه ای و اب دیده ایران اسلامی برای احقاق حق ملت بزرگ و سرفراز خود و نیز مردم مظلوم فلسطین و لبنان و سوریه و بحرین اشکار و محرمانه ! با غرب و روسیه و چین وارد صلح و سازش و مذاکره و بده بستان سیاسی و غیره نشود؟!!!
------------------
چرا شما همسایگان عرب مسلمان ما بجای دوستی و همکاری با ایران خدای ناکرده می خواهید به راهی روید که قطعا و یقینا نابودی شما نتیجه و فرایند نهایی ان است.روی دشمنی امریکا و غرب و اسراییل با ایران زیاد حساب باز نکنید! و حرفهای ظاهری و حمایتگرانه وزیران دفاع و خارجه و روسای جمهور انها را باور نکنید که اگر انها می توانستند کاری کنند قذافی و دولت و ارتش کوچک ان را کنترل و مهار می کردند! کنترل و نابودی ایران و ارتش و سپاه و مردم متخصص و مبارز و در عین حال صلح طلب ایران پیش کششان!
دست دوستی مردم و دولت ایران را بگرمی بفشارید که این بنفع دنیا و اخرت و استمرار حیات سیاسی شما و منطقه است.خدا کند تحلیل بنده را جدی بگیرید!. این حق ما و شما است که در دوستانه و برادرانه ترین شکل ممکن رابطه همجانبه محکم و صمیمی داشته باشیم !.
----------------
این ارزوی شخصی بنده نیز است تا در طی ان ایران تمامی توان علمی و تخصصی و تجربیات فنی و تحقیقاتی خود را در اختیار ملل و دول عربی بخصوص ملل و دول همسایه عربی و غیر عربی گذارد. لطفا این را بفهمید که غرب و بخصوص امریکا با جلو انداختن شما در واقع می خواهد به جمهوری اسلامی ایران فشار بیاورد تا باب دوستی و تجدید رابطه با امریکا و غرب را باز کند ! برای درک بهتر این مهم کافی است به پیامهای نوروزی روسای جمهور و وزرای خارجه مختلف امریکا و منجمله پرزیدنت بوش و پرزیدنت اوباما به مردم و دولت ایران و نیز روسا و مسئولین کشورهای اروپایی و غیره توجه کنید تا گول بازی انها را نخورید!!!. انشالله که نخواهید خورد. امین یا رب العالمین!!!.

--------------
سعید شجاعی سعدی
شیراز - ایران-بیست و ششم اردیبهشت 1390

/ 0 نظر / 8 بازدید