think first! then taik! my suggestion to saudi arabia goverment! for being at p

دولت عربستان اگر می خواهید حکومت کنید اول فکر کنید بعد تهدید کنید!
think first! then taik! my suggestion to saudi arabia goverment! for being at power!
-----------
سفیر عربستان در مصر در یک مصاحبه به ایران هشدار می دهد و ادعا می کند بدلیل انچه که او مداخلات ایران در کشورهای عربی خلیج فارس می خواهند توان حمله به ایران را دارد!!!.
-------------
این ادعا هنوز در تلوزیون مصر که مصاحبه را با او به عمل اورده بود کاملا پخش نشده بود که انتشار ان در سایتهای خبری ایران موجی از نفرت و تعجب و خنده و واکنش شدید جوانان غیور و میهن دوست و مومن و دین دار که این خبر را خوانده ویا شنیده بود ه اند را سبب گردید.
---------------
بعنوان یک تحلیلگر اینترنتی و یک فعال اینترنتی صلح دوست و بعنوان یک شهروند ساده و بی ادعای ایرانی سه نکته یکی به هموطنان غیور و دولت مردمی خود و دیگری به امریکا و غرب و سومی خطاب بدولت و مردم مسلمان همسایه جنوبی عربستان را تقدیم می کنم باشد تا مفید واقع شود !
-------------
اولین نکته به هموطنان و دولت و نظام اسلامی ان است که همانگونه که همگان می دانیم حکومتهای سنتی و غیر دمکراتیک حاکم بر کشورهای عربی تقریبا همگی وابستگی شدید سیاسی و امنیتی و نظامی به غرب دارند لذا هرگونه تهدید و بیان مواضع انها را خواسته و ناخواسته باید تصمیمات دول غربی و اسراییل دانست که فقط بر زبان کارگزاران این حکومتهای عربی جاری می شود و مشخصا در مورد اخیر انقدر اعضای حکومت عربستان بیان تهدید و ادعاهای خلاف واقع و غیر حقوقی و مخالف اشکار با حسن همجواری و روابط برادرانه بین ملل و دول اسلامی یافته اند که خود جرات بیان انها را نداشته لذا برای سنجش واکنش مردم و دولت ایران و نیز واکنش ملل و دول دیگر ان را از زبان سفیر خود در مصر بیان نموده تا در صورت لزوم ان را نظر شخصی او اعلام نموده و ان را تکذیب کنند!.
حکومت کنونی عربستان و دول اقماری کوچک ان (نظیر بحرین و کویت و غیره) خود را روبرو با قیامهای داخلی می بیند لذا برای خلاص کردن خود از عدالت و ازادی و حق خواهی و دمکراسی طلبی مردم خود و نیز فرافکنی ! نیاز شدید به تراشیدن یک دشمن خارجی بمنظور فریب و انحراف افکار عمومی از فساد اخلاقی و مالی و غارت و بی کفایتی انها در عقب نگهداشتن مردم عربستان و سایر ملل عربی از پیشرفت علمی و فرهنگی و صنعتی( نظیر انچه که در ایران مردم از ان برخوردار گشته اند) به تمرکز و توجه مردم عربستان و غیره به ادعای تو خالی و دوروغ دخالت ایران در امور کشورهای عربی منطقه خلیج فارس معطوف نموده اند و دقیقا اشغال نظامی بحرین به بهانه دعوت دولت ال خلیفه در همین راستا قابل ارزیابی است!.
بنظر می رسد غرب و اسراییل طراحی و مدیریت اقدامات و بیانات نسنجیده اخیر دول عربی نظیر کویت و بحرین و عربستان را در ارتباط با وارد کردن اتهامات و تهدیدات پی در پی ایران توسط انها را بر عهده داشته باشند ! لذا درگیری با این دول در واقع بازی کردن در زمینی است که غرب و اسراییل نقشه ان را کشیده و مهره های ان را چیده اند!!! و لذا برخورد هیجانی و احساسی بسیار خطر ناک بوده و سیر در این راه برخلاف مصالح و منافع ملی و استقلال و تمامیت ارضی ما است .چرا که غرب و اسراییل اگر خدای ناکرده موفق به عملی کردن طرح شیطانی خود گردند بدون انکه دلاری خرج کرده باشند و یا یک قطره خون از دماغ سربازانشان جاری شود با پول و هزینه کردن از کسیه مردم عرب و نیز از جان سربازان عرب بدبخت و استعمار و استثمار زده همسایه به مقابله نظامی با نظام و مردم و تمدن چند هزار ساله ایران اسلامی خواهند پرداخت و خوب که دو طرف همدیگر را کوبیدند بمانند لیبی و افغانستان و عراق و یوگسلاوی و ساحل عاج و سومالی وارد عمل شده و همه را یکجا با سرزمین و منابع زیر زمینیشان (این دفعه اشکارا و رسما) خواهند بلعید! لذا بهترین کار ان است این سیاست انها را خنثی کنیم و سرنگونی انها را بدست خشم ملل انها بر امده از جهل و بی کفایتی و فساد و نکوکر مابی انها بسپاریم که چه خوش فرموده است شاعر بزرگ ما که "جواب ابلهان خاموشی است!".
-----------------
نکته دوم بنده به غرب و اسراییل است که باید به انها بگویم مردم و دولت ایران دست همه شما را خوانده اند و قطعا در زمین شما بازی نخواهند کرد و شما نمی توانید از پشت صحنه جنگ و درگیری بین ایران و دول عربی خلیج فارس راه بیندازید و نهایتا با مداخله خود همه چیز و همه کس را برده و مال خود سازید! بسیار واضع است و بنظر می رسد اگر خدای ناکرده عربستان و امثال ان به ایران حمله کنند ایران غرب و اسراییل را حمله کننده اصلی بحساب خواهد اورد و لذا دیگر این سیاست غربی -اسراییلی نخواهد توانست انها را در حاشیه امن نگه دارد! شخصا اعتقاد دارم غرب و اسراییل باید این سیاستهای مسخره و ابلهانه کنونی را کنار گذاشته و راسا و مستقیما در افکار و اهداف خود در مورد ایران و نقش و جایگاه ان بیاندیشند و در مواضع متکبرانه و زورگویانه کنونی تجدید نظر اساسی نماید و باب گفتگو و تجدید رابطه همه جانبه و واقعی که تضمین کننده منافع همگانی و بازی برد-برد است را در پیش گیرند که این برای ما و انها از همه جهت بهتر و مطلوب تر است.
-----------------
به دول عربی کشورهای خلیج فارس می گویم که عمیقا بنظر میرسد عرب و اسراییل و بخصوص امریکای در شرف انتخابات ریاست جمهوری ! چه باور کنید و چه باور نکنید ! و چه بخواهید و چه نخواهید! تصمیم دارد مهره های سوخته خود در حکومتهای عربی منطقه خلیج فارس را عوض کند! (پرزیدنت اوباما راهی بجز ان برای پیروزی دمکراتها در انتخابات اینده امریکا ندارد چرا که سیاست " تغییر " را نتوانست در امریکا اعمال کند و می خواهد با عوض کردن حکومتهای کهنه و فاسد و بی کفایت عربی به مردم امریکا نشان دهد که منظورش از تغیر ان بوده است و نه عوض کردن اوضاع داخلی امریکا!) لذا تنها راه نجات شما پناه اوردن به دولت و ملت بزرگ و قدرتمند ایران است . قدر ایران و دوستی و حمایت ان را بدانید و برای نجات خود و جلوگیری از بروز اشوب و جنگ و خونریزی در کشورهایتان از ایران کمک بخواهید بنظر من ایران با همراهی و مشورت با کشورهای عضو کنفرانس اسلامی( نظیر ترکیه و پاکستان و مصر و سوریه و اندونزی و مالزی و غیره) بیاری و کمک شما خواهند شتافت و این بهترین گزینه در جهت صلح و ثبات و امنیت و موجودیت همه و منجمله شما است!. خدا کند که تا دیر نشده شرایط و واقعیت های منطقه را درک کنید و بهترین گزینه را انتخاب نمایید.تردید نکنید ایران و ملت و دولت سخاوتمند و متمدن و پر قدرتش حاضرند در صورت درخواست شما بیاریتان بشتابند و شما را در راه پیشرفت همه جانبه کمک کنند! انچه را که باید می شنیدید نوشتم انتخاب با شما است!.

/ 1 نظر / 9 بازدید
تبادل لینک هوشمند و سه طرفه

سلام دوست عزیز در صورت تمایل به تبادل لینک سه طرفه با سایت بزرگ آلامتو کافیست ما را با اسم : سرگرمی آلامتو و آدرس : http://www.alamto.com/ لینک نمایید و سپس در آدرس : http://www.alamto.net/ لینک خود را به صورت اتوماتیک ثبت نمایید. رتبه ما در گوگل : 2 رتبه سایت در الکسا: جزء 300 سایت برتر ایرانی با تشکر و موفق باشید.