مراقب حمله غافلگیرانه احتمالی اسراییل و حامیانش باشیم !!!

مراقب حمله  غافلگیرانه احتمالی اسراییل و حامیانش باشیم !!!
اسراییل و امریکا و متحدانشان در طول تاریخ حیاتشان و بویژه  بعد از پایان جنگ جهانی دوم تا کنون  نشان داده اند که اگر(تاکید می کنم اگر) قصد حمله به کشوری را داشته باشند ! این کار را در نهایت غافلگیری انجام می دهند! در این روزها که توجه همگان به موضوع اغتشاشات 25 بهمن و تبعات ان است ارتش و سپاه و ... بنظر می رسد باید کاملا مراقب باشند تا خدای ناکرده غافلگیر نشویم.
-----------------
هرچند بنده امکان چنین عملی را بدلیل واکنش بسیار شدید ایران اسلامی و نهایتا تبدیل شدن منطقه به اقیانوس  اتش و خون  ! و شاید هم  اغاز جنگ جهانی سوم با تلفات بسیار فاجعه بار  و  امکان نابودی کامل محیط زیست و احتمالا حیات بشر ! بسیار ضعیف و در حد صفر می دانم اما اگر به حوادث حدود شش دهه اخیر جهان خوب توجه کنیم وقوع چنین عملی هرچقدر هم غیر ممکن بنظر برسد در عمل امکان وقوع دارد.
----------------------
یاداوری این نکته را هم مطلوب می می بینم که چنان که در تحلیل های شش ساله گذشته وبلاگهایم اشاره کردم  اینده روابط دوستانه ایران اسلامی  و غرب و نهایتا حل و فصل مسئله فلسطین و اختلافات اسراییل و اعراب با محوریت جمهوری اسلامی و ترکیه و .... را ممکن و شدنی پیش بینی می کنم و این برغم اسمان تیر و تار و ابرهای سیاه و زمختی است که هم اکنون در اسمان روابط جمهوری اسلامی ایران و غرب مشاهده می گردد!می باشد.
-------------
بهر حال تا رسیدن به ان نقطه  حواسمان دو چندان! و اهم دو فی الاهم ما صد چندان باد ! تا استقلال و تمامیت ارضی و جان و مال و دین وکرامت ملت سرفراز و کهن ایران عزیز محفوظ ابدی گردد .انشالله.

/ 0 نظر / 9 بازدید