سوابق شغلی و تحصیلی بنده ناچیز خدا سعید شجاعی سعدی!

بعد از تقدیم طنز پایین همین مطلب عزیزانی که برای  فراگیری زبان و کامپیوتر مراجعه داشتند از سوابق تحصیلی وکاری بنده جویا شده و میشوند! و با توجه به اینکه فراوان در شش سال فعالیت وبلاگنویسی بنده دوستان خواننده وبلاگها نیز خواسته مشابه داشتند اما از انجا که قلبا علاقه ای به انجام این کار نداشتم از ان طفره می رفتم تا امروز که تصمیم گرفتم  در پاسخ به درخواستهای ان همه خواننده و هنرجویان مرکز کامپیوترم اشاره ای فهرست بار( انهم بعد از شش سال) به تجربیات و تحصیلات خود داشته باشم

 

. ذکر این نکته را ضروری می دانم که تحصیلات و دوره های طی شده زیر  تماما در شرایط سخت تاهل و اجاره نشینی و وظیفه تامین هزینه های  زندگی و تحصیل یک خانواده نسبتا شلوغ! و سایر مشکلهای دوره ای  نظیر مقابله با تبعات ورشکستی مالی مرحوم  پدر بزرگوارم حاج علی قاسم شجاعی" ره" (این بنده خیر و صادق و مومن و پاک و خدمتگزار  خدا و مردم که تا پای ورشکستگی هم دست از خدمت و ایثار و کمک به نیازمندان بر نداشت)انجام پذیرفته است.
=======
1-دیپلم زبان انگلیسی سال 1360

2-دیپلم دبیرستان خود را  بصورت متفرقه(یعنی بدون انکه روزانه و شبانه در 4 سال دوره دبیرستان مدرسه روم ! خودم دروس را می خواندم و در امتحانات نهایی شرکت می کردم و با این روش دیپلم خود را درسال تحصیلی  (65-64 ) با موفقیت گرفتم .


3-سال 65 به خدمت رفتم و 4 ماه بعد معاف شدم.


4- سال 67 بعنوان اولین فرد فامیل وارد دانشگاه شدم و سال 71 مدرک کارشناسی خود در رشته برنامه ریزی را اخذ نمودم.
5-در سال 70 (توام با تحصیل در دانشکاه)در امتحانات ورودی دوره عالی راهنمایان جهانگردی(داخلی و بین المللی)  شرکت و قبول و نهایتا در سال 71 دوره را با موفقیت بپایان رساندم در ان وقت مسئولان برگزاری دوره فوق ارزش استخدامی مدرک فوق را معادل فوق لیسانس اعلام کردند حالا رانمی دانم!.

 

6-در سال1373و 74 چهار دوره یکی در دانشکده تکنولوژی هواپیمایی کشوری با مدرک داخلی و سه دوره دیگر در مرکز اموزش بین المللی سعادت اباد تهران با مدرک سازمان هوانوردی جهانی  برای خدمات اژانس هواپیمایی و جهانگردی را به پایان رساندم.
7- در سال 77 دوره کاربرد کامپیوتر در ارسال و دریافت شبکه ای داد ه ها  را در هواشناسی کل کشور در فرودگاه مهراباد بصورت فشرده  گذراندم.

 

8- و بلاخره از سال 1379 تا کنون نیز در دانشگاه (!!!)مرکز کامپیوتر بوستان سعدی متعلق بخودم هم هزاران نفر را اموزش دادم و هم  در کنار ان خود (خدا ببخشد برای این ادعا!) در حد سه دوره کامل دکترای سخت افزار و شبکه و ایمنی شبکه و اینترنت  و راه اندازی و عیب بابی وتعمیر کامپیوتر کسب تجربه و مطالعه و تحصیل نمودم. در انجام این کار علاوه بر پشتکار و  علاقه و صد البته نیاز به کار و کسب درامد حلال و پاک برای تامین

 

مخارج خانواده  !!!  تسلط بنده به زبان انگلیسی در موفقیتم بسیار کارساز و راهگشا بود و همین امر سبب شد در 12 ابان 81 با  ابداع یک ایده بسیار ساده و ابتدایی بوسیله تلفیق دو نرم افزار با هم موفق به پدید اوردن اولین برنامه فارسی ساز(اینتر فیس) ویندوز" ایکس پی" جهان گردم بدون انکه به یک خط برنامه نویسی نیاز باشد!.
-----------


در سه مقطع زمانی هم وارد دستگاه اداری گردیدم که بالاترین مسئولیت بنده مسئول امارو برنامه ریزی اداره کل حمل و نقل استان فارس وپادوی! امور مالی هواشناسی فرودگاه شیراز  بوده است.مهمتر از همه انچه که گفته شد  با لطف خدا و علاقه و پشتکار عزیزان هم اینک جوانان فامیل  دارای دهها فارغ التحصیل و سه استاد دانشگاه از مقطع کاردانی تا دکترای تخصصی است.اینهم نتیجه نون حلال و ایمان و خدمت مرحوم حاج علی قاسم شجاعی "ره" که اینهمه از فرزندان و نوه و نتیجه و دامادها و غیره به درجات علمی بالا برای خدمت به خدا و مردم و کشوراسلامی رسیدند.         

/ 0 نظر / 12 بازدید