انسان همیشه به ارزوهایش نمی رسد حتی...همیشه انسان به ارزوهایش نمیرسد!(؟)THE HUMAN BEING MAY NOT REACH OF ALL HIS HOPES FOR EVER!.

THIS ARTICLE TRYING TO SHOW WHY!!!?(AT LEAST ABOUT MY UNREACHIBLE HOPES)

--------------

همیشه انسان به همه ارزوهایش هرچند انسانی و الهی و خیرخواهانه و عام المنفع هم که باشد نمی رسد!.و بنده هم از این رسم دنیایی تحمیلی نانوشته استثناء نیستم.

--------------

ارزوی اولم این بود و هست که یک بانک ازدواج دایر کنم که با سرمایه مردم و شاید هم کمک دولت فقط برای ازدواج فعالیت نماید و به جوانان و ازدواج اولی ها ! وام حتی بدون یک ریال کارمزد و یا سود و بهره! به انها بدهد و در مرحله بعد به زنان و مردان مطلقه و یا بیوه که قصد ازدواج دارند وام اهدا نماید و در مرحله سوم به انهایی که قصد ازدواج موقت را دارند وام ارایه نماید.

----------------

شما خواننده گرام این سطور شاید این سئوال برایتان پیش امده باشد که اگر بانک بدون کارمزد و سود به متقاضی وام دهد ورشکست خواهد شد پاسخ بنده ان است که این فرض کاملا درست است اما من بر این باورم کلیه کسانی که تا دیروز اه در بساط نداشته اند که با ناله سودا کنند! و امروز بلطف رانت خواری و زدو بند و رشوه و خیانت به بیت المال غیره به ثروتهای باداورده رسیده اند و هم اکنون در سنین چهل تا نود سالگی بسر می برند و به هزار مرض و بیماری روحی و روانی و مسایل و مشکلات حاد خانوادگی دچار شده اند برای فرار نسبی از خشم و انتقام خدا ! اشکار و پنهان احتمال دارد مبالغی قابل توجه را یا به چنین بانکی هدیه نمایند و یا اگر اخر خسیسی بودند! مبالغی را به امانت در بانک می گذارند تا صرف اهدای وام به سه گروه نیازمند ازدواج فوق گردد.در این صورت شاید حداقل در درون! چنین افرادی کمی به ارامش برسند.

در چنین صورتی چقدر می توانست از فساد و فحشا و ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی و بزهکاری در جامعه کم گردد.

------------------

ارزوی دومم ان بود و هست که بتوانم یک بنیاد صلح و دوستی ملل را در ایران و با محوریت میهن عزیز و اسلامیمان ایجاد کنم تا بعنوان یک

NGO

جهانی بتواند ضمن گسترش روابط علمی و فرهنگی و مردمی بین مردم بزرگ و نظام دین محور ایران اسلامی با سایر ملل و دول همچنین دسیسه های جنگ طلبانه قدرتهای بزرگ را در حد وسع و امکانات خنثی و از بروز جنگ و خونریزی و تهاجم رسانه ای که نهایتا بصورت بالقوه می تواند جنگ جهانی سوم را در پی داشته باشد جلوگیری بعمل اید. در 6 سال گذشته بدون ایجاد چنین بنیادی با راه اندازی حدود بیست وبلاگ به دو زبان انگلیسی و فارسی صدها مقاله و تحقیق و پژوهش را انجام داده و نتایج انها را در قالب تحلیل و مقاله در وبلاگهایم قرار داده ام . شاید توانسته باشم در حد وسع و قانون امکانات در این راستا گامهای موفقیت امیزی را برداشته باشم اما دلم می خواست برای نتایج مطلوب و جهان شمول در چارچوب یک بنیاد جهانی صلح و دوستی با محوریت ایران عزیز و نظام مقدس گام بر می داشتم.

-------------------

ارزوی سومم ان بود و هست که یک مجتمع بزرگ جهانگردی شامل هتل و رستوران و دفتر خدمات جهانگردی و سالنهای ورزشی و فروشگاههای فرهنگی و صنایع دستی ایجاد کنم تا از طریق ان به هدف اول و دوم جامعه عمل بپوشم. همین دیروز پیش اگهی مقدماتی ان را در محل زندگی خود توزیع کردم تا یک سنجش علمی و عملی از علاقه و درک و امادگی مردم شریف محل زندگی بدست اورم که اگر استقبال بود ادامه دهم و گرنه مثل دهها طرح و پیشنهاد علمی و عمرانی و رفاهی و در مانی و غیره خود که از بیست سال پیش تا کنون تقدیم مردم و مسئولین کرده ام امیدوار باشم تا بالاخره کس و یا کسانی پیدا خواهند شد تا برای منافع و سود شخصی و گروهی خود انها را با نام خود اجرا کنند که همین هم برای من با توجه به محدویتها کافی است که کار بزرگ بدست افراد کوچک و کار کوچک بدست افراد بزرگ افتاده است و این رسم نا میمون روزگار ما است که ظاهرا گریزی از ان نیست!.

--------------

برای اگاهی بیشتر شما عزیزان در اینجا عین اگهی دیروز را تقدیم می کنم.

بنام خداوند بخشنده مهربان

سلام- مرد اخر بین مبارک بنده ایست!

1-سرمایه کوچک و یا بزرگ دارید اما نمی دانید ان را در کجا و چگونه بکارگیرید و طالب ارامش و اسایش واقعی هستید اما نمی دانید چطور انجامش دهید؟!.

2-دوست دارید خود و فرزندانتان دارای شخصیت و جایگاه علمی و اجتماعی مهم داشته باشید اما نمی دانید چطور انجامش دهید؟!.

3-فرزندان تحصیل کرده بیکار دارید و مایل به اشتغال ابرومند انها هستید اما نمی دانید چطور انجامش دهید؟!.

4-ایرانگردی و جهانگردی و سفر را دوست دارید اما نمی دانید چطور انجامش دهید؟!.

5-علاقمند به تحصیل در دانشگاه های ایرانی و بین المللی در داخل و خارج از کشور هستید اما نمی دانید چطور انجامش دهید؟!.

----------------

6-سخت دوست دارید زبان و کامپیوتر بدانید تا از نظر سازمان ملل بیسواد محسوب نشوید اما نمی دانید چطور انجامش دهید؟!

7-قصد خرید کامپیوتر و ارتقاء و یا تعویض و یا تعمیر اساسی ان را دارید اما نمی دانید چطور انجامش دهید؟!.

8-در دروس ریاضی و فیزیک و شیمی جبر و مثلثات و امار و احتمالات در سطح راهنمایی و دبیرستان و دانشگاه ضعیفید قصد تسلط دارید اما نمی دانید چطور انجامش دهید؟!.

-----------------

برای انجام موارد 6تا 8 می توانید همین حالا به مرکز کامپیوتر بوستان سعدی با مدیریت سعید شجاعی سعدی دارای سه مهارت تخصصی (جهانگردی-کامپیوتر و برنامه ریزی) و با حدود سه دهه تجربه و سابقه عملی و علمی جهت ثبت نام و یا اقدام به خرید و یا تعویض کامپیوتر صبحا-بین 9 تا 12/5 و عصرها -4/5 تا 8/5 مراجعه و یا با تلفن 7327975 و 7327974 و 09177151120 تماس حاصل فرمایید.

------------------

برای موارد 1تا 5 تصمیم دارم با توکل بخدا در دو برنامه دو و چهار ساله بشرط فراهم شدن سرمایه و شرایط قانونی و غیره لازم ضمن تاسیس چند مرکز مهم جهانگردی و فرهنگی انشالله برای یاری به ازدواج جوانان و کاهش ناهنجاریهای اجتماعی و نیز برای کمک به هر چه پویایی اقتصاد کشور و رفع بیکاری و گسترش ارتباطات فرهنگی و سیاسی و علمی ملت بزرگ و نظام جمهوری اسلامی ایران با ملل دیگر در حد وسع و مصلحت و قانون و بعد از کسب مجوزهای لازم اقدام نمایم . علاقمندان به این نوع فعالیت مهم بین المللی بشرط دارا بودن تحصیلات و سرمایه و عشق و علاقه و پشتکار لازم و نداشتن دندان طمع مالی انچنانی! می تواننند جهت مشاوره و کسب اطلاع بیشتر به مرکز کامپیوتر بوستان سعدی مراجعه و یا با تلفنهای گفته شده تماس حاصل فرمایند.

-------------------

-ایمیل)email)-saadiman2006@yahoo.com

وبلاگ اینترنتی)weblog)-saadiman.blogsky.com

--------------------

سعید شجاعی سعدی
/ 0 نظر / 11 بازدید