سکس و سیاست کنترل غریزه و رسانه و فیلترینگ!

تحلیل  نویسنده این وبلاگ از فیلترینگ سایتهای سکسی و ازدواج جوانان و پدیده هاو ناهنجاریهای غیر اخلاقی اخیر در خمینی شهر و کاشمر و گلستان و...

-----------------

یاداوری: حتما مطلب بیسیار مهم در پایین مطلب حاضر با نام همیشه انسان به همه ارزوهایش نمیرسد را بخوانید ان مطلب نیز تحلیل و پیشنهادات مهمی را به شما ارایه می نماید.

سعید شجاعی سعدی

------------------

متاسفانه تدبیری که مسئولین فیلترینگ سایت های خلاف اخلاق و بویژه سایتها و وبلاگهای  مروج تجارت کثیف و شنیع و زشت سکس کودکان که حتی در غرب سرتا پا برهنه و غرق در لذت و شهوت ! هم کاری بشدت زشت و غیر اخلاقی و غیر قانونی و همراه با مجازاتهای شدید بحساب می اید !  اندیشیده اند  اگر نگویم بی اثر بشدت کم اثر شده است! . چرا که پژوهش علمی و عملی بنده در اینترنت و طی دوسال گذشته نشان می دهد که فراوان نرم افزار های کم حجم و موثری در اینترنت و بازار موجود است که بطور موثری متاسفانه فیلترینگ چنین سایت و وبلاگهایی را خنثی می نماید و این بجز هزاران(اگر نگویم میلیونها) فیلتر شکنی است که از طریق  ایمیل و پیامک و رسانه های خارجی تقریبا همه روزه ارسال می گردند! می باشد.

-------------------

شاید وقت ان رسیده باشد تا مسئولین فرهنگی و رسانه ای کشور در روشهای جاری خود بویژه در بخش فیلترینگ تغییر اساسی بوجود اورند . بنده شخصا اعتقاد دارم تا موانع ازدواج اسان و کم هزینه جوانان در کشور رفع نشود. متاسفانه بازار تهیج و تحریک سایتهای سکسی (چه کودکانه و چه بزرگسال) از رونق نمی افتد .بخصوص که هزاران شبکه ماهواره ای مروج فرهنگ سکس و برهنگی نه تنها جوانان ما که جوانان همه کشورهای دنیا را هدف قرار داده و در مورد جوامع مذهبی مانند جامعه ما انها دلایل سیاسی را هم برای تحت تاثیر قرار دادن جوانان  در سر لوحه کارهای خود دارند .

--------------------

متاسفانه بنظر می رسد  هرچه قدر ما به ازدواج اسان و کم هزینه جوانان کم توجه باشیم و هرچقدر برنامه های شاد و مفرح و ویژه جوانان در صدا و سیما کم باشد و بخصوص هرچقدر فشارها و برخوردهای  انتظامی برای اعمال قانون در مورد  ارایش  و رنگ و نوع پوشش جوانان شدید تر و خشونتبار تر باشد تلاش گردانندگان وبلاگها و سایتها و شبکه های ماهواره ای مروج سکس و برهنگی بی حساب و کتاب و افسار گریخته دامنه گسترده تر و سرعت بیشتری می یابد. بنده بعنوان یک کارشناس برنامه ریزی اجتماعی و یک پژوهشگر حوزه جامعه و سیاست و رسانه مسایل بوجود امده در خمینی شهر و کاشمر و گلستان و غیره را ناشی از اعمال همین سیاستهای ذکر شده می دانم .

----------------------

غریزه جنسی را نباید در جوانان دست کم گرفت این غریزه اگر شرعا و قانونا و عرفا زمیینه ارضاء ان فراهم نشود متاسفانه سر از همین مسایل در می اورد. وقتی سیمای محترم ما سریالهای را نشان می دهد که بازیگران ان اکثرا خوشگل و مو و چشم سبزو بور  و با  تیپ و لباسهای جوان پسند هستند و  وقتی بازیگران خانم ما اکثرا از دختر خانمها ی چشم سبز و قشنگ  انتخاب می شوند معنی ان این است که ما خواسته و یا نا خواسته  در حال تحریک جنسی  جوانان خود هستیم بی انکه فکری همه جانبه برای ارضاءشرعی و قانونی و عرفی غریزه جنسی تحریک شده انها  کرده باشیم که هیچ بلکه با اعمال قدرت انتظامی قصد کنترل رفتار و غریزه انها را داریم ! .

---------------------

واقعا هرچه زودتر و بسیجی وار باید فکری برای فراهم کردن شرایط ازدواج سالم و اسان و کم هزینه جوانان بکنیم که پیشنهاد من تاسیس بانک ویژه ازدواج است که وام ازدواج را بدون اخذ ریالی سود و کارمزد بهمراه وسایل ضروری زندگی در اختیار جوانان قرار دهد. برای کسب اطلاع بیشتر مطلب پایین این مطلب با عنوان  همیشه انسان به همه ارزوهایش نمیرسد را نیز مطالعه  فرمایید.
------------
سعید شجاعی سعدی

شیراز

/ 0 نظر / 9 بازدید