سکس و فحشا ابزار جدید استثمار و استعمار!

متاسفانه تجارت سکس و فحشا امروزه چنان اثر گذار و مهم گردیده که دول مختلف و منجمله دول غربی بویژه دولت امریکا  و نیز  روسیه و چین  و غیره از ان بعنوان ایزار سیاسی و فرهنگی موثر هم  در معادلات خود استفاده می کنند. هدف اصلی چنین سیاستی جوانان و حتی کهنسالان!!! جوامع جهان سوم و بویژه جوامع اسلامی است که بدلایل سیاسی و یا مذهبی سکس و روابط ازاد جنسی یک تابو است و دول فوق با علم و اگاهی از این موضوع و با سوی استفاده فراوان از ان نه تنها زمینه ارضای غریزه خداداده و غیر قابل انکار جنسی را با روشهای غیر عرفی و غر اخلاخی و ساختار شکنانه و صد البته  تخریبگر خانواده و نظم شکن اجتماعی و حتی سیاسی  را فراهم می کنند  . بلکه این دول سکس را وسیله وابسته نمودن مستقیم و یا غیر مستقیم دست کم

 

بخشی از جوامع هدف فوق الذکر تبدیل می سازند. اینترنت و رسانه دیداری و تصویری و شنیداری  و نوشتاری از عمده ترین روشهای بکارگیری در تجارت و استثمار سکسی و جنسی در جهان کنونی می باشد. همانگونه که می دانید بنده سعید شجاعی سعدی  چند سالی است که اثرات چنین سیاستی را بر جوانان هم میهمن مان (بیشتر با محوریت اینترنت) را مورد بررسی علمی و پژوهشی خود قرار داده ام که سالی یکی دوبار هم وضع موجود را با وضع سال گذشته در یک بررسی راندوم (شانسی) مقایسه می نمایم متاسفانه بررسی اخیر بنده گواه انست که  در مقابل حدود ده درصد حذف و یا تعطیلی چنین سایتهای مستهجنی حدود 65 درصد بر حجم سایتهای سکسی افزوده شده است و حدود 90 درصد سایتهای که در بررسی اخیر بنده با وضعیت سال گذشته انها مورد مقایسه و تحقیق قرار گرفته است کلیب ها و عکس های خود را بطور صد درصد بروز کرده اند تاسف بیشتر ان است که سنین مواردی که در این سایتها عکسها و یا کلیبهای انها بروز شده اند همگی سنین پایین نوجوانی و جوانی هستند . تقریبا جای هیچ شکی نیست که اکثر این گروه از بین زنان فاحشه و بدکاره و نیز نوجوانان و حتی فاجعه بار تر کودکان قاچاق شده انتخاب و مورد سوی استفاده جنسی قرار گرفته و عکس و کلیپ انها در سایتها قرار داده میشود . و شاید بجرات بتوان گفت که بسیار نادراست کسی که داوطلبانه حتی در غرب دارای فرهنگ جنسی کاملا ازاد حاضر شده باشد مسایل خصوصی و جنسی او بر روی سایتها قرارداده شود.

 

متاسفانه بالا رفتن سن ازدواج در کشور عزیزمان و مشکلات تهیه جهیزیه و مسکن و شغل و سختگیریهای بی مورد و عدم مماشات و درک نیازهای جنسی جوانان سبب شده است که فساد و فحشا ( چه اشکار و چه پنهان و زیر زمینی)و بدنبال ان اعتیاد مثل خوره بجان بخشی از جوانان پاک و صادق و صالح میهنمان بیفتد و هر چه دولت تلاش می کند تا دامنه چنین پدیده زشتی را  با ازبین بردن زمینه های الوده گی  ان کاهش دهد اما متاسفانه  اول بدلیل حجم تعصب غیر منطقی در جامعه  و دوم بدلیل محدود بودن امکانات دولت  و سوم عدم همکاری صدا و سیما (به اندازه ای که شایسته و بایسته است) و چهارم روشها و رسانه های بسیار قدرتمند و متاسفانه موثر غربی و

 

شرقی در اشاعه فرهنگ سکسی و فساد و فحشا  هنوز نتیجه مطلوب حاصل نشده است .خبر زیر که بنقل از خبرگزاری انتخاب تقدیم حضورتان می کنم تنها گوشی از تلاشهای بسیار گسترده غرب و شرق و بویژه امریکا برای تسلط بر بازار و محصولات فساد و فحشا در جوامع جهانی می باشد. راستی ما برای نجات جوانان خود بجز شلاق و زندان و توهین و تحقیر و ترد چه کرده ایم؟!. ایا زمینه  طبیعی و سالم و شرعی ارضا غریزه جنسی جوانانمان را  به اندازه کافی از طریق ازدواج فراهم کرد ه ایم ؟! و یا فقط برخورد قهر امیز با پوشندگان لباس تنگ و پدیدارکنندگان چند تار مو و ارایش کنندگان اجغ و وجغ !  ساده ترین و دم دست ترین و بی هزینه ترین روش یعنی روش قهر امیز انتخاب ابدی و همیشگی ما است ؟! در چنین صورتی ایا  نباید فکر کنیم که با دست خود جوانان معصوم و بیگناه خود را بدام تورهای شبکه های ماهواری و اینترنتی و به سراغ

 

دی وی دی و فلش و غیره فرستاده ایم. ایا به نتایج سیاسی و امنیتی چنین کاری فکر کرده ایم ؟! و ایا در صورت(خدای ناکرده) حمله احتمالی بیگانه به نظام و میهن اسلامی ایا بجز همین جوانان کسان دیگری هستند که باید از ناموس و استقلال و تمامیت ارضی کشور دفاع کنند؟! تابستان در پیش است چنان کنیم که جوانان ما نه تنها بدام تورهای جنسی و سکسی دستگاههای اطلاعاتی و مبلغان  فرهنگ مروج فساد و فحشا و ساختار خانواده شکنان بیگانه  نیفتند بلکه راه بازگشت به تور افتادگان قبلی را نیز ابرومندانه و مشفقانه فراهم سازیم که تعصب غیر شرعی و جابرانه هم در شرع و هم عرف ناپسند و مخرب است.

----------------------------------------

کد خبر: ۲۲۷۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۰ - ۰۳:۴۸
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
ذخیره
در هر 30 دقیقه ، تولید یک فیلم سکس در آمریکا
ایالات متحده آمریکا قریب به 89 درصد از کل فیلم‌های مستهجن را تولید می‌کند، تا آنجا که در هر 30 دقیقه یک فیلم بلند جنسی در این کشور ساخته شده و در هر ثانیه 30 هزار نفر در این کشور مشغول تماشای این برنامه‌های مبتذل هستند.
خبرگزاری انتخاب (Entekhab.ir) :
به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی "ماکینگ جکت"، انتشار برخی آمارها خبر از سقوط اخلاقی بیش از پیش جامعه آمریکا می‌دهد.

بنابراین گزارش، "صنعت فحشا" که از دیرباز یکی از تجارت‌های پرسود در آمریکا به شمار می‌رفته است، در حال حاضر با رشد چشمگیری در تمامی جوامع غربی، بالاخص آمریکا مواجه شده است! این صنعت هول‌آور که پای خود را از میان صفحات رایانه و تلویزیون بیرون گذاشته، اکنون در بسیاری از شئون زندگی اجتماعی مردم آمریکا همچون ازدواج و طلاق زوج‌های جوان، روابط اجتماعی نوجوانان و پیوندهای خانوادگی تاثیر نامطلوب گذاشته است.

آمارهای هولناک از سقوط اخلاقی در جامعه آمریکا
بر اساس این گزارش، ایالات متحده آمریکا قریب به 89 درصد از کل فیلم‌های مستهجن را تولید می‌کند، تا آنجا که در هر 30 دقیقه یک فیلم بلند جنسی در این کشور ساخته شده و در هر ثانیه 30 هزار نفر در این کشور مشغول تماشای این برنامه‌های مبتذل هستند.

بر اساس آمار منتشر شده در این گزارش، در حدود 42.7 درصد از کاربران اینترنت در آمریکا به دیدن این فیلم‌ها مبادرت می‌ورزند و این تجارت پلید سالانه 13 میلیارد دلار درآمد برای بانیانش دربر دارد که این رقم از مجموع سود خالص همه شرکت‌های تکنولوژی اطلاعات مشتمل بر گوگل، نت‌فلیکس، اپل، آمازون، ای‌بی، میکروسافت، ارث‌لینک و یاهو بیشتر است.

این گزارش همچنین از بالاتر بودن دفعات جستجوی کلمه "س ک س" بیش از هر کلمه دیگری در میان کاربران اینترنت آمریکا خبر داده و نوشته است: 25 درصد تمامی درخواست‌های جستجو در موتورهای جستجوگر کلمه س ک س و زیرمجموعه‌های آن است. این آمار بالغ بر 68 میلیون بار جستجو در روز است. همچنین هشت درصد از مجموع ایمیل‌های رد و بدل شده در آمریکا به مضمون‌های مبتذل اختصاص دارد. به طور متوسط هر کاربر اینترنتی در آمریکا 4.5 ایمیل جنسی در روز دریافت می‌کند!

همچنین آمارها از پایین آمدن سن ورود مردم آمریکا به عرصه صنایع مستهجن خبر داده و تاکید دارند که این سن به 11 سال کاهش یافته است. همچنین 72 درصد از کاربران اینترنتی محصولات مستهجن مردان و 28 درصد آنان زن هستند. در عین حال، بیش از 200 هزار معتاد به این محصولات در آمریکا وجود دارد، با این تعریف که بیش از 11 ساعت از وقت خود را در هفته به تماشای این برنامه‌های مبتذل می‌نشینند.

قریب به 50 درصد از کسانی که به این اعتیاد دچار شده‌اند، علاقه خود به برقراری یک رابطه واقعی زناشویی را از دست داده‌اند. 40 درصد این معتادین همسران خود را از دست داده و 58 درصد آنان زیان‌های مالی هنگفتی متقبل شده‌اند و یک سوم آنها کار خود را از دست داده‌اند.

همچنین بر اساس این گزارش، در 56 درصد از طلاق‌های صورت‌گرفته در آمریکا، دست‌کم یک طرف از زوجین از محصولات مستهجن استفاده می‌کرده است. در میان مصرف‌کنندگان و معتادان این صنعت دو برابر افسردگی در مقایسه با آنان که درگیر این ماجرا نیستند، گزارش شده است.

گفتنی است در میان خانواده‌های آمریکایی نگرانی گسترده‌ای نسبت به اوج‌گیری مصرف این محصولات مستهجن شکل گرفته تا آنجا که بنیان خانواده در آمریکا از جمله مواردی است که جدا دچار خطر شده است.

/ 0 نظر / 9 بازدید